fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Gratka dla narciarzy – otwarcie stoku w Kartasiówce

OlsztynGratka dla narciarzy - otwarcie stoku w Kartasiówce

Wyciąg Narciarski Kartasiówka w Rusi koło Olsztyna rozpoczyna sezon narciarski już w najbliższy czwartek (8.01).

reklama

Wszyscy miłośnicy nart z regionu już od jutra (8.01) będą mogli szaleć na stoku w Rusi (gmina Stawiguda). Do dyspozycji użytkowników będą nie tylko trasy zjazdowe, ale czynne będą również wypożyczalnia i bar. Zmęczeni szaleństwem na śniegu będą mieli też okazję ogrzać się przy ognisku.

Wyciąg Narciarski Kartasiówka to trzy trasy zjazdowe po 280 m. Dzięki sztucznemu naśnieżaniu i oświetleniu można z nich korzystać także po zmroku i przy niezbyt sprzyjającej jeździe na nartach pogodzie. Wszyscy entuzjaści nart, którzy potrzebują podszkolić swoje umiejętności, mogą skorzystać także ze szkoły jazdy.

reklama

Kartasiówka będzie czynna od czwartku (8.01) od godz. 9.

Historyczny występ zawodników z Olsztyna na Mistrzostwach Europy w pływaniu

JC

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
konio
7 stycznia 2015 17:02

i super

Polecane
Ogłoszenia
Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?
Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji