fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Kierowca stracił przytomność i wjechał busem w budynek

OlsztynKierowca stracił przytomność i wjechał busem w budynek

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek (27.03) w miejscowości Waplewo, gdzie kierowca busa przejechał przez skrzyżowanie i wjechał w budynek. Jak się okazało w trakcie czynności wyjaśniających, mężczyzna miał problemy zdrowotne.

W piątek (27.03) po południu operator dyżurny Komisariatu Policji w Olsztynku otrzymał informację o kolizji w miejscowości Waplewo. Policjanci na miejscu zdarzenia zastali mercedesa przeznaczonego do przewozu osób, którego kierowca przejechał przez skrzyżowanie, a następnie, uszkadzając ogrodzenie, wjechał w budynek mieszkalny. Kierowca na zmianę tracił i odzyskiwał przytomność. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.

Podczas badania okoliczności zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że 61-letni kierowca mercedesa był trzeźwy, a przyczyną kolizji były problemy zdrowotne. Z zaburzeniami akcji serca mężczyzna został przewieziony do szpitala w Olsztynie, w którym lekarz zdiagnozował powód wystąpienia problemów – zaburzenia przewodnictwa w pracy rozrusznika serca.

Mężczyzna ranny w przypadkowej detonacji zapalnika niewybuchu z II wojny światowej

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny – kierowca podróżował sam, również na terenie posesji nie było nikogo.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze