15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Kieszonkowy diler – 100 g amfetaminy ukrył w spodniach

KętrzynKieszonkowy diler - 100 g amfetaminy ukrył w spodniach

Kętrzyńscy kryminalni zatrzymali 50-letniego Jarosława R. w pociągu. Kompletnie zaskoczony mężczyzna trafił już do policyjnej celi. Zastosowano wobec niego 3-miesięczny areszt.

reklama

Kryminalni z Kętrzyna, rozpracowując sprawę posiadania narkotyków przez jednego z mieszkańców miasta, dotarli do podejrzanego 50-latka. Po zebraniu dostatecznego materiału dowodowego, w miniony czwartek (26.03) w miejscowości Martiany zatrzymali w pociągu Jarosława R. Mężczyzna nie krył zdziwienia wizytą policjantów i nie stawiał oporu podczas zatrzymania.

W trakcie kontroli odzieży 50-latka w kieszeni spodni funkcjonariusze znaleźli ukryty worek ze 100 g amfetaminy, z której  można było przygotować 1 000 porcji dilerskich. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Wobec Jarosława R. zastosowano tymczasowy 3-miesięczny areszt.

reklama

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Z uwagi na fakt, że mężczyzna działał w warunkach recydywy, wyrok może być wyższy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
obywatel
2 kwietnia 2015 07:46

co za wodogłowie pisze te artykuly? 1000 porcji…a ludzie to czytaja i potem chodza powtarzaja

s
30 marca 2015 15:53

100g wielkie mi ceregiele i nauczcie się liczyć giet to diet a nie 1000 porcji dilerskich bo juz nikt tak nie kupuje i nie sprzedaje bo obecny proszek zwany “amfetamina ” to cukier puder

Polecane