fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Włamywacz na terenie olsztyńskich działek

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który włamał się do trzech altanek na terenie ogródków działkowych przy ul. Tuwima w Olsztynie. Policyjni wywiadowcy zatrzymali 43-latka na gorącym uczynku.

W piątek (19.02) po północy interwencję zgłosił jeden z mieszkańców miasta. Świadek będący w tym czasie na działce usłyszał niepokojące dźwięki, więc wezwał policję. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, by sprawdzić, kto i w jakim celu o tej porze przebywa na działkach.

Na miejscu policyjni wywiadowcy najpierw zauważyli mężczyznę, a po chwili usłyszeli odgłos tłuczonego szkła. Funkcjonariusze zatrzymali 43-latka na gorącym uczynku włamania do altanki – informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

policja olsztyn wlamywacz dzialki

Policjanci znaleźli przy nim m.in. łom, siekierę i latarkę. Wywiadowcy ustalili, że sprawca włamał się do trzech altanek ogrodniczych.

Mieszkaniec Bartoszyc trafił prosto do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia i ustalają, czy mężczyzna nie włamał się do innych altanek. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...