fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Mirosław Pampuch „jedynką” Nowoczesnej

Sekretarz miasta oraz były starosta olsztyński wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych z listy Ryszarda Petru. 

Lider Nowoczesnej ogłosił w ostatnich dniach swoich kandydatów, którzy jesienią będą ubiegać się o poselskie mandaty z ramienia partii. – To osoby, które mają doświadczenie zawodowe, które wiedzą, jak zmieniać Polskę. Wiedzą, jak zrobić z Polski kraj nowoczesny – uzasadnia Ryszard Petru. – To samorządowcy, lekarze, przedsiębiorcy, osoby związane z kulturą, naukowcy – to zupełnie inny skład list do parlamentu niż proponują nam stare partie – czytamy na stronie partii.

Wśród zaprezentowanych „jedynek” – jako pierwsze nazwisko Nowoczesnej z okręgu olsztyńskiego – pojawił się Mirosław Pampuch, obecnie pełniący funkcję sekretarza miasta. Absolwent prawa pełnił w przeszłości funkcję wójta Jonkowa (1998-99), a także radnego powiatu. W 2006 roku został wybrany na starostę olsztyńskiego i tę funkcję, po reelekcji w 2010 roku, pełnił do ubiegłorocznych wyborów samorządowych.

Walka o mandat poselski z listy Nowoczesnej nie będzie pierwszym startem Mirosława Pampucha w wyborach parlamentarnych – samorządowiec startował już do sejmu w 2011 roku z ramienia Platformy Obywatelskiej.

3 KOMENTARZE

  1. Petru sam wciskał ludziom kredyty (spekulacyjne) oparte o kurs franka gdy już sam swoje przewalutował, za jego plecami stoją banki, krążą słuchy że płaci jedynkom innych list wyborczych sporą kase za odejście, przeczytajcie program NowoczesnejPO, kilkadziesiąt stron bełkotu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...