Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
niedziela, 19 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Policja przesłuchuje przeciwników KOD-u z Olsztyna

reklama

Osoby związane ze środowiskiem narodowym, które brały udział w styczniowej kontrmanifestacji na olsztyńskiej starówce, o swoim udziale w wydarzeniu będą opowiadać policjantom. 

Przypomnijmy – zwolennicy i działacze Komitetu Obrony Demokracji spotkali się 23 stycznia na starym mieście w Olsztynie, aby wyrazić swój sprzeciw wobec działań obecnej władzy. W zgromadzeniu wzięło udział kilkaset osób. W tym samym czasie na staromiejskich uliczkach doszło również do kontrmanifestacji. Grupa przeciwników KOD-u, kilkakrotnie mniej liczna, śpiewała i skandowała patriotyczne hasła.

Jak się okazuje, takie zachowanie może mieć swoje konsekwencje. – Dzisiaj otrzymałem nagranie z przesłuchania w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie jednego z narodowców – pana Marka – który był na olsztyńskim Starym Mieście 23 stycznia o godzinie 12.35! – czytamy na blogu kuprawdzie.pl. – Pan Marek był przesłuchiwany jako oskarżony o zakłócanie manifestacji KOD głośnymi okrzykami. 

reklama

Na blogu został również udostępniony skrót przesłuchania pana Marka, jednego z cnzterech, jak podaje autor wpisu, narodowców oskarżonych o zakłócanie manifestacji KOD-u.

reklama

styczeń, 2020

24STY19:00Mistrzowskie Recitale Fortepianowe: Maria-Desislava StoychevaFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

17 KOMENTARZE

  1. Portal WM i Gazeta Olsztyńska bardzo namiętnie stosują cenzurę. Nieprzychylne ratuszowi komentarze lądują w koszu. To samo z KODem. Ponadto poziom „dziennikarstwa” szoruje brzuchem po dnie Łyny. Dla mnie ten szmatławiec jest skreślony. Proponuję znaleźć sobie bardziej rzetelne źródło informacji.

  2. Za śpiewanie hymnu i roty będą przesłuchiwać kontrmanifestantów… a moim skradzionym rowerem z piwnicy nie mają się czasu zająć. Nawet odcisków z kłódki nie zdjęli

    • Ja bym rozważył temat w drugą stronę – jak lubią taką zabawę to według mnie oszołomy z KOD znieważyli hymn państwowy swoim wykonaniem – a na to są paragrafy 😛

  3. Bo nalezy zlikwidowac organizacje takie jak KOD,HEJTSTOP ktore nie sluza polakom,ale tylko im szkodza!!Rozwiazac rowniez wszystkie organizache sponsorowane przez Sorosa.!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X