fbpx
-4 C
Olsztyn
czwartek, 9 grudnia, 2021
reklama

Policja przesłuchuje przeciwników KOD-u z Olsztyna

reklama

Osoby związane ze środowiskiem narodowym, które brały udział w styczniowej kontrmanifestacji na olsztyńskiej starówce, o swoim udziale w wydarzeniu będą opowiadać policjantom. 

Przypomnijmy – zwolennicy i działacze Komitetu Obrony Demokracji spotkali się 23 stycznia na starym mieście w Olsztynie, aby wyrazić swój sprzeciw wobec działań obecnej władzy. W zgromadzeniu wzięło udział kilkaset osób. W tym samym czasie na staromiejskich uliczkach doszło również do kontrmanifestacji. Grupa przeciwników KOD-u, kilkakrotnie mniej liczna, śpiewała i skandowała patriotyczne hasła.

Jak się okazuje, takie zachowanie może mieć swoje konsekwencje. – Dzisiaj otrzymałem nagranie z przesłuchania w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie jednego z narodowców – pana Marka – który był na olsztyńskim Starym Mieście 23 stycznia o godzinie 12.35! – czytamy na blogu kuprawdzie.pl. – Pan Marek był przesłuchiwany jako oskarżony o zakłócanie manifestacji KOD głośnymi okrzykami. 

reklama

Na blogu został również udostępniony skrót przesłuchania pana Marka, jednego z cnzterech, jak podaje autor wpisu, narodowców oskarżonych o zakłócanie manifestacji KOD-u.

Czytaj też:  Mieszkańcy osiedla protestują przeciw likwidacji ogólnodostępnych miejsc postojowych

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

17 KOMENTARZY

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama