fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ludzie Dobrej Woli. Dla kogo statuetka?

Coraz mniej czasu na zgłaszanie wyjątkowych olsztynian. Organizatorzy konkursu czekają do piątku (19 lutego).

Wyjątkowe wyróżnienie narodziło się w 1998 roku, gdy zbierane były pieniądze na schronisko dla zwierząt. Od tego czasu honorowani są olsztynianie, którzy bezinteresownie niosą pomoc.

Niezwykle istotne jest, by zgłaszana osoba miała tego świadomość i wyraziła zgodę uczestnictwa w konkursie – podkreślają pracownicy Urzędu Miasta Olsztyna. Spośród wskazanych 16-osobowa Kapituła Wielkiego Serca pod przewodnictwem prezydenta Olsztyna przyzna nagrody osobom, firmom i instytucjom, które działają charytatywnie i niosą pomoc potrzebującym.

Czekamy na wszystkie zgłoszenia – zaznacza Bożena Ziomek z Kapituły. – Trudno porównać możliwości emerytki, która szyje ciepłe skarpetki dla potrzebujących dzieci do wielkiego banku, który przeznacza tysiące złotych na cele dobroczynne. Dlatego każdą propozycję będziemy rozpatrywać indywidualnie.

Organizatorzy konkursu na ankiety czekają tylko do piątku (19 lutego). Formularze można pobrać ze strony Kapituły, wypełnić i wysłać drogą elektroniczną – [email protected] – lub tradycyjną na adres: Kapituła Wielkiego Serca, Grupa OSB ul. Warszawska 105/4H, 10-701 Olsztyn.

Podczas gali, która odbędzie się 22 marca w olsztyńskim zamku, wręczonych zostanie 10 równorzędnych statuetek. W tym roku ludzi dobrej woli wybieramy 17. raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...