fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Podejrzany o morderstwo odebrał sobie życie

Wiadomości Podejrzany o morderstwo odebrał sobie życie

Eugeniusz B. był oskarżony o brutalne zabicie swojego pracownika w garbarni, poćwiartowanie jego zwłok i spalenie.

Główny podejrzany w sprawie ubiegłorocznej zbrodni z Bisztynka popełnił samobójstwo w areszcie śledczym w Szczytnie. Eugeniusz B. powiesił się w celi – podaje RMF FM.

53-latek został zatrzymany w ubiegłym roku wraz z dwiema innymi osobami – jego 41-letnią konkubiną i 39-latkiem, który także pracował w garbarni – w sprawie zgłoszonego w kwietniu zniknięcia 44-letniego mieszkańca powiatu bartoszyckiego.

Policjanci, którzy na początku lipca 2015 roku weszli na teren posesji pod Bisztynkiem (pow.bartoszycki) ustalili, że kilka miesięcy wcześniej, w marcu, miało tam dojść do imprezy alkoholowej. Był tam zaginiony, jego pracodawca z konkubiną oraz inny pracownik. Między mężczyznami miało dojść do sprzeczki. Eugeniusz B. miał chwycić za metalowy pręt i uderzyć znajomego. Ten upadł na podłogę, nie dając znaku życia – informowała o wydarzeniach Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. Wstępne ustalenia wskazały, że 52-latek, chcąc ukryć ciało pracownika, prawdopodobnie poćwiartował je i spalił.

Śledczy będą ustalać, czy ktoś nakłonił 53-latka do odebrania sobie życia lub mu w tym pomógł. Śmierć głównego podejrzanego nie kończy jednak samej sprawy zabójstwa w Bisztynku.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x