Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4.4 C
Olsztyn
piątek, 22 Listopad, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Co? Gdzie? Kiedy?

listopad, 2019

26LIS21:00Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

Masz OKM? Możesz wygrać sieciówkę

reklama

Używanie Olsztyńskiej Karty Miejskiej ma sporo zalet. Przy odrobinie szczęścia jej posiadacze będą mieli również szansę wygrania biletu okresowego.  

„Bilet za bilet” to konkurs Zarządu Dróg Zieleni i Transportu. Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy kupić okresowy bilet w stacjonarnym biletomacie w konkretnym terminie (25 lutego–5 marca, 25 marca–5 kwietnia oraz 25 kwietnia–5 maja), a potwierdzenie złożyć w siedzibie ZDZiT-u.

Szczęśliwcy, którzy zostaną wyłonieni w losowaniach 15 marca, 15 kwietnia i 16 maja otrzymają sieciówkę lub bilet 30-dniowy.

reklama

zdzit OKM_konkurs

Przypominamy również, że już od 1 marca nie będzie można kupić papierowych biletów okresowych (czytaj TUTAJ). Sieciówki i bilety 30-dniowe będą kodowane jedynie na OKM.

Wyjątkiem będą osoby, które w ogóle pierwszy raz kupują taki bilet i nie zdążyły wyrobić karty – zaznacza Paweł Pliszka z Zarządu Dróg Zieleni i Transportu. – Wówczas dostaną okresową przejazdówkę w formie papierowej, ale z informacją, że powinny złożyć wniosek o wydanie OKM.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

JASAMtozrobię! Olsztyński market budowlany w niezwykły sposób chce dotrzeć do klientów

Sieć marketów budowlanych JASAM wychodzi z szalenie ciekawą inicjatywą i uruchamia swój kanał na YouTube! Debiutancki cykl "JASAMtozrobię", skupia się wokół pomocy instruktażowej przy...

RABATOL.PL

X