fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Masz OKM? Możesz wygrać sieciówkę

Używanie Olsztyńskiej Karty Miejskiej ma sporo zalet. Przy odrobinie szczęścia jej posiadacze będą mieli również szansę wygrania biletu okresowego.  

„Bilet za bilet” to konkurs Zarządu Dróg Zieleni i Transportu. Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy kupić okresowy bilet w stacjonarnym biletomacie w konkretnym terminie (25 lutego–5 marca, 25 marca–5 kwietnia oraz 25 kwietnia–5 maja), a potwierdzenie złożyć w siedzibie ZDZiT-u.

Szczęśliwcy, którzy zostaną wyłonieni w losowaniach 15 marca, 15 kwietnia i 16 maja otrzymają sieciówkę lub bilet 30-dniowy.

zdzit OKM_konkurs

Przypominamy również, że już od 1 marca nie będzie można kupić papierowych biletów okresowych (czytaj TUTAJ). Sieciówki i bilety 30-dniowe będą kodowane jedynie na OKM.

Wyjątkiem będą osoby, które w ogóle pierwszy raz kupują taki bilet i nie zdążyły wyrobić karty – zaznacza Paweł Pliszka z Zarządu Dróg Zieleni i Transportu. – Wówczas dostaną okresową przejazdówkę w formie papierowej, ale z informacją, że powinny złożyć wniosek o wydanie OKM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...