12.7 C
Olsztyn
piątek, 24 Maj, 2019
reklama

Zimowy nabór. Dołącz do olsztyńskich rugbystów

Strona główna Wiadomości Zimowy nabór. Dołącz do olsztyńskich rugbystów
reklama

W połowie lutego rozpocznie się rekrutacja do Rugby Team Olsztyn. To doskonała okazja do rozpoczęcia swojej przygody z rugby nie tylko dla fanów tej dyscypliny.

Jeżeli obawiasz się, że się nie nadajesz, to jesteś w błędzie! – zachęcają członkowie Rugby Team Olsztyn. – Trenują z nami duzi, mali, chudzi i ci puszyści 😉 W naszym szeregach znajdziesz zarówno wysokich jak i niskich. Grają z nami panie i panowie, dziewczęta i chłopcy. Przyjdź i razem z innymi nowicjuszami poznaj, czym jest rugby.

reklama

Olsztyńscy rugbyści organizują treningi dla osób w różnym wieku. Dzieci ćwiczą bezkontaktową formę rugby, która jest połączeniem ruchu z zabawą, a treningi dla młodzieży stawiają przede wszystkim na poprawny rozwój ciała, naukę zachowań fair play oraz bycia częścią drużyny. Dorośli mogą liczyć na poprawę formy fizycznej i rozwijanie ducha sportu w czasie wspólnych ćwiczeń. Ponadto jest szansa na zdobycie uprawnień trenerskich dzięki kursom Polskiego Związku Rugby.

Rugby Team Olsztyn współpracuje również z innymi klubami sportowymi z miasta i organizuje turnieje rugby w Olsztynie oraz wyjazdy na mecze reprezentacji Polski. Jej członkowie biorą także udział w ogólnopolskich rozgrywkach tej dyscypliny (również dziecięcych).

Zimowy nabór do drużyny przewidziano 15, 17 i 19 lutego. Pierwszy wspólny trening w poniedziałek (15.02) o godz. 19.30 (orlik przy ul. Bałtyckiej 37A).

Informacje na bieżąco na temat naboru znajdziesz TUTAJ.

reklama
reklama

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma