fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 11 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Slalomem po Zatorzu

Kierowca z Olsztyna swoim podejrzanym zachowaniem zwrócił uwagę policjantów. 33-latek złapany na ul. Limanowskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Kolejny nieodpowiedzialny kierowca wyeliminowany z ruchu drogowego – tym razem na Zatorzu. Wczoraj (07.02) około godz. 22.30 olsztyńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Mężczyzna jechał slalomem przez ul. Limanowskiego.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało u 33-letniego kierowcy ponad 3 promile alkoholu – informują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. – Mężczyzna tłumaczył policjantom, że dwie godziny wcześniej wypił cztery piwa.

Po takich drogowych wyczynach już dalej nie pojechał. Mundurowi uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę i na najbliższe trzy miesiące zatrzymali mu prawo jazdy.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwa. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

3 KOMENTARZE

  1. pierdola glupoty widzialem wcale nie jechal slalomem moze go lekko zrzucalo na bok ale napewno nie slalomem 🙂 POZDROWNIA DLA GAZETY KTORA PISZE GLUPOTY 🙂

  2. jestem jedynie ciekaw czy po tych rzekomych 3 miesiącach zabiorą mu na stałe. znam przypadek gdzie chłopak był tylko wczorajszy i miał 0,02 za dużo i na rok stracił prawko. mając aż 3 promile gość powinien dożywotnio przesiąść się do komunikacji miejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Weekendowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...