fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Olsztynianin pod ubraniem wynosił ze sklepu narzędzia

36-latek przez trzy kolejne dni odwiedzał jeden z olsztyńskich marketów. Mężczyzna za każdym razem przychodził po te same narzędzia. W końcu został jednak przyłapany na gorącym uczynku przez pracownika ochrony. 

Wczoraj (4.02) kilkanaście minut po godz. 13 policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z marketów budowlanych. Ze zgłoszenia wynikało, że pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży narzędzi.

Jak ustalili interweniujący policjanci, że mężczyzna chciał wyjść ze sklepu z narzędziami schowanymi pod ubraniem. Został ujęty przy drzwiach wyjściowych przez pracownika ochrony. Pokrzywdzony straty oszacował na ponad 500 złotych.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna dzień wcześniej dwukrotnie odwiedził market – precyzuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Pracownik ochrony, przeglądając sklepowy monitoring, zauważył, jak 36-latek zabierał ze sklepowej półki narzędzia i, nie płacąc za towar, wychodził ze sklepu. Po tych „wizytach” z regału zniknęło kilka sztuk tych samych narzędzi.

Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tych kradzieży. Po zebraniu materiału dowodowego przedstawią mężczyźnie zarzut kradzieży. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...