14 C
Olsztyn
piątek, 24 Maj, 2019
reklama

Olsztynianin pod ubraniem wynosił ze sklepu narzędzia

Strona główna Wiadomości Olsztynianin pod ubraniem wynosił ze sklepu narzędzia
reklama

36-latek przez trzy kolejne dni odwiedzał jeden z olsztyńskich marketów. Mężczyzna za każdym razem przychodził po te same narzędzia. W końcu został jednak przyłapany na gorącym uczynku przez pracownika ochrony. 

Wczoraj (4.02) kilkanaście minut po godz. 13 policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z marketów budowlanych. Ze zgłoszenia wynikało, że pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży narzędzi.

reklama

Jak ustalili interweniujący policjanci, że mężczyzna chciał wyjść ze sklepu z narzędziami schowanymi pod ubraniem. Został ujęty przy drzwiach wyjściowych przez pracownika ochrony. Pokrzywdzony straty oszacował na ponad 500 złotych.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna dzień wcześniej dwukrotnie odwiedził market – precyzuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Pracownik ochrony, przeglądając sklepowy monitoring, zauważył, jak 36-latek zabierał ze sklepowej półki narzędzia i, nie płacąc za towar, wychodził ze sklepu. Po tych „wizytach” z regału zniknęło kilka sztuk tych samych narzędzi.

Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tych kradzieży. Po zebraniu materiału dowodowego przedstawią mężczyźnie zarzut kradzieży. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma