fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kortowski wydział zaprasza do siebie uczniów

Wiadomości Kortowski wydział zaprasza do siebie uczniów

Pracownicy i Studenci Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ponownie zachęcają młodzież ponadgimnazjalną do odwiedzenia Kortowa w ramach Dni Otwartych Wydziału.

Takie wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci. Dla uczniów, którzy już niedługo będą zdawać maturę, to doskonała okazja, aby poznać uniwersytecki świat oraz porozmawiać z nauczycielami akademickimi czy samymi studentami na temat kierunków studiów realizowanych na wydziale.

Ponadto młodzież będzie miała okazję zwiedzić nowoczesne laboratoria, wziąć udział w ciekawych warsztatach czy wysłuchać wykładów. Tegoroczne Dni Otwarte Wydziału Nauk o Środowisku zaplanowano w dniach 9-12 lutego.

Fot. http://www.uwm.edu.pl.

Fot. http://www.uwm.edu.pl.
Fot. http://www.uwm.edu.pl.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

12 KOMENTARZE

    • Sukces….jeden kierunek na taki moloch jakim jest uwm. U mnie na PW jest kilka kierunków, które są najlepsze w Polsce min. elektrotechnika, automatyka, robotyka. Chodzi mi o całokształt.

  1. do MK: Jakie rankingi? UWM w każdych rankingu nie jest sklasyfikowane albo jest na szarym końcu : http://szkoly.wprost.pl , http://rankingi.wprost.pl/szkoly-wyzsze , http://www.wprost.pl/ar/442005/?pg=0 , http://www.perspektywy.pl/RSW2015/ranking-uczelni-akademickich . Akredytacje o niczym nie świadczą, bo uwm ma pseudo kierunki za które ktoś powinien siedzieć , bo to tylko nabijanie „studentów” na kase : bibliotekoznawstwo , wojskoznawstwo, kreowanie trendów…. Za to moja uczelnia to elita w Polsce.

  2. I pomyśled że wytym gmachu spędziłem ponad 50-t lat nawet widać moje okna po lewej stronie trzecie od lewej 🙂 Pozdrawiam wszystkich nowych studentów 🙂

  3. Przecież uwm to najgorszy „uniwerek” w Polsce. Później tylko płacz i lament, że pracy nie mogą znaleźć. Tak to jest jak „student” nie ma ambicji ,aby pójść na normalna uczelnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: