26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Kortowski wydział zaprasza do siebie uczniów

OlsztynKortowski wydział zaprasza do siebie uczniów

Pracownicy i Studenci Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ponownie zachęcają młodzież ponadgimnazjalną do odwiedzenia Kortowa w ramach Dni Otwartych Wydziału.

reklama

Takie wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci. Dla uczniów, którzy już niedługo będą zdawać maturę, to doskonała okazja, aby poznać uniwersytecki świat oraz porozmawiać z nauczycielami akademickimi czy samymi studentami na temat kierunków studiów realizowanych na wydziale.

Ponadto młodzież będzie miała okazję zwiedzić nowoczesne laboratoria, wziąć udział w ciekawych warsztatach czy wysłuchać wykładów. Tegoroczne Dni Otwarte Wydziału Nauk o Środowisku zaplanowano w dniach 9-12 lutego.

reklama

Fot. http://www.uwm.edu.pl.

Fot. http://www.uwm.edu.pl.
Fot. http://www.uwm.edu.pl.
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dr No
7 lutego 2016 16:00

I punkty się wyhaczy do oceny.

engineer po PW.
6 lutego 2016 10:05

do MK: Jakie rankingi? UWM w każdych rankingu nie jest sklasyfikowane albo jest na szarym końcu : http://szkoly.wprost.pl , http://rankingi.wprost.pl/szkoly-wyzsze , http://www.wprost.pl/ar/442005/?pg=0 , http://www.perspektywy.pl/RSW2015/ranking-uczelni-akademickich . Akredytacje o niczym nie świadczą, bo uwm ma pseudo kierunki za które ktoś powinien siedzieć , bo to tylko nabijanie “studentów” na kase : bibliotekoznawstwo , wojskoznawstwo, kreowanie trendów…. Za to moja uczelnia to elita w Polsce.

Polecane