fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Poszukiwany olsztynianin zatrzymany z narkotykami

reklama
Wyślij przez
0

36-letni mieszkaniec Olsztyna był poszukiwany listem gończym. Podczas przeszukania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli metaamfetaminę.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali wczoraj (28.01) wieczorem 36-letniego mieszkańca Olsztyna. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie.

Ma on do odbycia karę pozbawienia wolności i dlatego w najbliższym czasie zostanie przewieziony do zakładu karnego. Ponadto podczas jego przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim dwa woreczki z metaamfetaminą – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

reklama

Zatrzymany usłyszy też zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze