fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 3 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Poszukiwany olsztynianin zatrzymany z narkotykami

36-letni mieszkaniec Olsztyna był poszukiwany listem gończym. Podczas przeszukania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli metaamfetaminę.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali wczoraj (28.01) wieczorem 36-letniego mieszkańca Olsztyna. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie.

Ma on do odbycia karę pozbawienia wolności i dlatego w najbliższym czasie zostanie przewieziony do zakładu karnego. Ponadto podczas jego przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim dwa woreczki z metaamfetaminą – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Zatrzymany usłyszy też zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...