Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2.8 C
Olsztyn
niedziela, 15 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Trwa konkurs Zimowe Krajobrazy. Czekają atrakcyjne nagrody!

reklama

Urocze maskotki, jakie widzicie na zdjęciach, to tylko część nagród przewidzianych w konkursie plastycznym „Zimowe krajobrazy” organizowanym przez Lidię Giers i Karolinę Wiśniewską, nauczycielki Zespołu Placówek Edukacyjnych. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, prace można wysyłać do 10 lutego. Do dziś (26. 01) wpłynęło już ponad 70 rysunków z całej Polski.

– Bardzo się cieszymy, że konkurs cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Tylko jury będzie miało kłopot z wyborem zwycięzców, bo wszystkie nadesłane obrazki są piękne i wyjątkowe! – podsumowują Lidia Giers i Karolina Wiśniewska. – Dzieci znakomicie pokazały na papierze uroki zimy, na pracach są bałwanki, śnieżynki, pejzaże…. Dalej czekamy na rysunki, spodziewamy się nowych arcydzieł.

W konkursie uczestniczyć mogą dzieci w wieku 3- 4 lat oraz 5-6 lat. Obie kategorie wiekowe będą oceniane oddzielnie, a w każdej przewidziane są trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają piękne maskotki, produkowane ręcznie przez Annę Zawadzką – Baran (Galeria Rękodzieło) i nagrody – niespodzianki. tematyka prac: zima, technika i rozmiar: dowolne.

reklama

Co trzeba zrobić, żeby zgłosić udział dziecka w konkursie? Do 10 lutego wysłać jego pracę na adres: Zespół Placówek Edukacyjnych, Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce, ul. Turowskiego 1, 10 – 685, Olsztyn z dopiskiem na kopercie „Zimowe Krajobrazy”. Każdy rysunek musi być opatrzony metryczką – imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa placówki, imię i nazwisko rodzica lub nauczyciela prowadzącego. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 lutego.  – Zwycięzcom, którzy nie będą mogli odebrać nagród osobiście, prześlemy je pocztą – mówi Lidia Giers.

Nagrodzone prace będzie można zobaczyć na stronie www.zpe.olsztyn.pl, www.wyjatkoweserce.pl oraz w Twoim Kurierze Olsztyńskim, który sprawuje patronat prasowy nad konkursem.

reklama

grudzień, 2019

15GRU01:30Red Rebel Brigade Olsztyn

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X