fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 6 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Trwa konkurs Zimowe Krajobrazy. Czekają atrakcyjne nagrody!

Urocze maskotki, jakie widzicie na zdjęciach, to tylko część nagród przewidzianych w konkursie plastycznym „Zimowe krajobrazy” organizowanym przez Lidię Giers i Karolinę Wiśniewską, nauczycielki Zespołu Placówek Edukacyjnych. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, prace można wysyłać do 10 lutego. Do dziś (26. 01) wpłynęło już ponad 70 rysunków z całej Polski.

– Bardzo się cieszymy, że konkurs cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Tylko jury będzie miało kłopot z wyborem zwycięzców, bo wszystkie nadesłane obrazki są piękne i wyjątkowe! – podsumowują Lidia Giers i Karolina Wiśniewska. – Dzieci znakomicie pokazały na papierze uroki zimy, na pracach są bałwanki, śnieżynki, pejzaże…. Dalej czekamy na rysunki, spodziewamy się nowych arcydzieł.

W konkursie uczestniczyć mogą dzieci w wieku 3- 4 lat oraz 5-6 lat. Obie kategorie wiekowe będą oceniane oddzielnie, a w każdej przewidziane są trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają piękne maskotki, produkowane ręcznie przez Annę Zawadzką – Baran (Galeria Rękodzieło) i nagrody – niespodzianki. tematyka prac: zima, technika i rozmiar: dowolne.

Co trzeba zrobić, żeby zgłosić udział dziecka w konkursie? Do 10 lutego wysłać jego pracę na adres: Zespół Placówek Edukacyjnych, Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce, ul. Turowskiego 1, 10 – 685, Olsztyn z dopiskiem na kopercie „Zimowe Krajobrazy”. Każdy rysunek musi być opatrzony metryczką – imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa placówki, imię i nazwisko rodzica lub nauczyciela prowadzącego. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 lutego.  – Zwycięzcom, którzy nie będą mogli odebrać nagród osobiście, prześlemy je pocztą – mówi Lidia Giers.

Nagrodzone prace będzie można zobaczyć na stronie www.zpe.olsztyn.pl, www.wyjatkoweserce.pl oraz w Twoim Kurierze Olsztyńskim, który sprawuje patronat prasowy nad konkursem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...