fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Trwa konkurs Zimowe Krajobrazy. Czekają atrakcyjne nagrody!

Wiadomości Trwa konkurs Zimowe Krajobrazy. Czekają atrakcyjne nagrody!

Urocze maskotki, jakie widzicie na zdjęciach, to tylko część nagród przewidzianych w konkursie plastycznym „Zimowe krajobrazy” organizowanym przez Lidię Giers i Karolinę Wiśniewską, nauczycielki Zespołu Placówek Edukacyjnych. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, prace można wysyłać do 10 lutego. Do dziś (26. 01) wpłynęło już ponad 70 rysunków z całej Polski.

– Bardzo się cieszymy, że konkurs cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Tylko jury będzie miało kłopot z wyborem zwycięzców, bo wszystkie nadesłane obrazki są piękne i wyjątkowe! – podsumowują Lidia Giers i Karolina Wiśniewska. – Dzieci znakomicie pokazały na papierze uroki zimy, na pracach są bałwanki, śnieżynki, pejzaże…. Dalej czekamy na rysunki, spodziewamy się nowych arcydzieł.

W konkursie uczestniczyć mogą dzieci w wieku 3- 4 lat oraz 5-6 lat. Obie kategorie wiekowe będą oceniane oddzielnie, a w każdej przewidziane są trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają piękne maskotki, produkowane ręcznie przez Annę Zawadzką – Baran (Galeria Rękodzieło) i nagrody – niespodzianki. tematyka prac: zima, technika i rozmiar: dowolne.

Co trzeba zrobić, żeby zgłosić udział dziecka w konkursie? Do 10 lutego wysłać jego pracę na adres: Zespół Placówek Edukacyjnych, Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce, ul. Turowskiego 1, 10 – 685, Olsztyn z dopiskiem na kopercie „Zimowe Krajobrazy”. Każdy rysunek musi być opatrzony metryczką – imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa placówki, imię i nazwisko rodzica lub nauczyciela prowadzącego. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 lutego.  – Zwycięzcom, którzy nie będą mogli odebrać nagród osobiście, prześlemy je pocztą – mówi Lidia Giers.

Nagrodzone prace będzie można zobaczyć na stronie www.zpe.olsztyn.pl, www.wyjatkoweserce.pl oraz w Twoim Kurierze Olsztyńskim, który sprawuje patronat prasowy nad konkursem.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x