fbpx
1 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

„PACZKA Z DZIELNICY” z okazji dnia dziecka

Wiadomości„PACZKA Z DZIELNICY” z okazji dnia dziecka

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

1 czerwca to dzień poświęcony wszystkim dzieciom. Od lat w związku ze świętem najmłodszych służby mundurowe organizowały liczne spotkania czy festyny, tym razem jednak było odrobinę inaczej. Pandemia koronawirusa znacznie ograniczyła nasze możliwości organizacyjne tego typu przedsięwzięć. Na przeciw oczekiwaniom dzieci wyszedł asp. Leszek Jacznik, który pod banderą własnego projektu „PACZKA Z DZIELNICY” wspólnie z st. sierż. Jarosławem Nożyńskim na twarzach najmłodszych wywołał uśmiech wręczając im niebieskie balony i specjalnie przygotowane smakołyki.


We wtorek (01.06.2021) w związku z Dniem Dziecka asp. Leszek Jacznik – twórca własnego projektu „PACZKA Z DZIELNICY” wspólnie z st. sierż Jarosławem Nożyńskim z Posterunku Policji I w Olsztynie, zorganizował dzieciom miłą niespodziankę. Najmłodsi przechadzający się wraz z rodzicami w rejonie posterunku nie mogli przejść obojętnie obok policjanta z niebieskimi balonami i specjalnie przygotowanymi z okazji Dnia Dziecka słodkościami.

Każde spotkanie z dziećmi jest doskonałą okazją do przeprowadzenia krótkiej rozmowy na temat bezpieczeństwa. Tak było również i tym razem. Głównym celem, który został osiągnięty było wywołanie na twarzach najmłodszych uśmiechu. I choć o dzieciach powinniśmy pamiętać każdego dnia, to ten dzień wyjątkowo należał wyłącznie do nich a za sprawą asp. Leszka Jacznika i st. sierż. Jarosława Nożyńskiego był jeszcze bardziej radosny.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze