fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Para nauczycieli z policyjnym nadzorem. Małżeństwo miało znęcać się nad dziećmi

WiadomościPara nauczycieli z policyjnym nadzorem. Małżeństwo miało znęcać się nad dziećmi

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci zatrzymali parę nauczycieli – małżeństwo – którzy mieli znęcać się nad swoimi dziećmi – donosi Tygodnik Szczytno.

Małżeństwo z małej wsi w gminie Rozogi pracowało w jednej ze szkół w Rucianym Nidzie. Ich dzieci – 4 i 6 latek – również tam chodziły do przedszkola. Jak informuje Tygodnik Szczytno, to pracownicy przedszkola zauważyli niepokojące ślady na ciałach dzieci, które mogły wskazywać na przemoc domową. Zawiadomiono policję.

Organy ścigania zatrzymały podejrzanych rodziców, a dzieci zostały umieszczone w rodzinie zastępczej. Małżeństwo usłyszało zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoimi dziećmi. Śledztwo w tej sprawie jest w toku. – Rodzice poddani są dozorowi policyjnemu. Mają zakaz zbliżania się i kontaktowania z rodziną zastępczą. – poinformował w rozmowie z Tygodnikiem Szczytno Artur Bekular , prokurator rejonowy.

7-latka dla żartu zaalarmowała służby

Policja zaprzecza jakoby miała mieć wcześniej jakieś sygnały o niepokojących zdarzeniach w tej rodzinie. Młode małżeństwo do wsi, w której mieszkali obecnie, przeprowadziło się niedawno. Sąsiedzi nie zauważyli niczego podejrzanego w zachowaniu małżeństwa. Nie było też wcześniej żadnych sygnałów o potencjalnej przemocy.

Źródło: Tygodnik Szczytno

Poszkodowana trafiła do szpitala. [FOTO]

Posted by Twój Kurier Olsztyński – TKO.pl on Friday, May 28, 2021
reklama
reklama
reklama

19 KOMENTARZY

19 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze