fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Jest agresywny i nieobliczalny. Zaatakował sportowy samochód. Szuka go policja

WiadomościJest agresywny i nieobliczalny. Zaatakował sportowy samochód. Szuka go policja

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczenia auta. Zdarzenia miało miejsce 7 maja 2021 roku na jednej z ulic w Olsztynie. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia pojazdu marki Chevrolet Camaro. Do zdarzenia doszło 7.05.2021 roku wieczorem w Olsztynie. Z otrzymanych informacji wynika, że kierujący chevroletem na jednej z dróg osiedlowych próbował ominąć stojących na ulicy dwóch mężczyzn i poprosił ich o przejście w inne miejsce. W tym czasie doszło do awantury między kierowcą a mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich podszedł do auta i zaczął pięściami uderzać w karoserię pojazdu, w wyniku czego doszło do uszkodzenia lusterka oraz powłoki lakierniczej. Wstępna wartość strat to około 10 tysięcy złotych, wyceniona przez przedstawicieli wypożyczalni. Kierowca chevroleta zarejestrował fragment zdarzenia na którym widać wizerunek mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie mienia.

Adam D. idzie do więzienia za potrącenie bliźniaków! Matka chłopców chciała wyższej kary

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 45, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: damian.swiniarski@olsztyn.ol.policja.gov.pl Policja zapewnia anonimowość.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze