fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Poród zaczął się w godzinach szczytu i w miejskim korku

reklama
Wyślij przez
0

Policjant rozpoczynając kolejną służbę nigdy nie jest w stanie przewidzieć, jaki będzie jej przebieg, bo jak mawiają policjanci – każda służba jest inna. Po raz kolejny przekonali się o tym funkcjonariusze olsztyńskiej drogówki, którzy pomogli dotrzeć do szpitala rodzącej kobiecie przez zatłoczone ulice miasta.


W ubiegły czwartek (20.05.2021) w czasie popołudniowego szczytu komunikacyjnego na al. Sikorskiego w Olsztynie, do stojących w korku policjantów z drogówki podjechał kierujący skodą, który poinformował ich, że wiezie do szpitala swoją żonę, która miała zaawansowane bóle porodowe. Mężczyzna obawiał się, że przez utrudnienia w ruchu drogowym nie zdąży zawieść żony na czas na porodówkę. Policjanci z olsztyńskiej drogówki natychmiast podjęli decyzję o udzieleniu pomocy parze w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala. Funkcjonariusze włączyli w radiowozie sygnały świetlne i dźwiękowe, nakazali kierowcy jechać za radiowozem i w ten sposób – unikając popołudniowych korków – pilotowali skodę przez zatłoczone ulice Olsztyna. Już po chwili kobieta trafiła do szpitala, gdzie została przekazana pod opiekę personelu medycznego.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

reklama

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze