fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 6 grudnia, 2022
reklama

Włamali się do olsztyńskiej firmy i wynieśli ponad 10 tys. zł

WiadomościWłamali się do olsztyńskiej firmy i wynieśli ponad 10 tys. zł

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny podejrzewanych o kradzież z włamaniem do jednego z przedsiębiorstw na terenie Olsztyna. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzn widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w dalszym ciągu prowadzą czynności mające na celu ustalić okoliczności i zatrzymać sprawców włamania do jednego z przedsiębiorstw na ul. Lubelskiej w Olsztynie. Do zdarzenia doszło 16 stycznia 2021 roku. Z policyjnych ustaleń wynika, że pod nocą sprawcy włamali się do pomieszczeń biurowo-magazynowych skąd skradziono pieniądze w kwocie ponad 10 tysięcy złotych.

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali się, aby opublikować fragmenty zabezpieczonego w tej sprawie materiału w postacie zapisów z kamer monitoringów. I choć na załączonym materiale nie widać bezpośrednio wizerunków sprawców, to być może na jego podstawie znajdą się osoby, które rozpoznają sprawców kradzieży z włamaniem i pomogą w ustaleniu ich tożsamości.

Policyjny pies Vader wytropił złodzieja paliwa

Informacje można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: KMP

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze