-1 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Fogiel: przejście Maksymowicza do Polski 2050 przypomina skok na główkę bez sprawdzenia, czy w basenie jest woda

WiadomościFogiel: przejście Maksymowicza do Polski 2050 przypomina skok na główkę bez sprawdzenia,...

Przejście b. posła Porozumienia Wojciecha Maksymowicza do Polski 2050 Szymona Hołowni przypomina skok na główkę do basenu bez sprawdzenia, czy jest tam woda – ocenił w piątek wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

reklama

Wojciech Maksymowicz, dotychczasowy polityk Porozumienia, były wiceszef resortu nauki, ostatnio poseł niezrzeszony, poinformował w czwartek, że przechodzi do koła parlamentarnego Polska 2050.

Fogiel, w Polskim Radiu 24 pytany był czy prowadzono wcześniej z Maksymowiczem rozmowy. „Pan profesor Maksymowicz podjął swoją decyzję, postanowił najpierw opuścić klub parlamentarny PiS, a jak wyraźnie słyszeliśmy także Porozumienie. Najwyraźniej uznał Szymona Hołownię za polityka, z którym chciałby wiązać swoje nadzieje” – powiedział.

reklama

Jak dodał, przyłączanie się do ruchu politycznego, o którym nic nie wiadomo, przypomina skok na główkę do basenu bez sprawdzenia, czy jest tam woda. Zwrócił też uwagę, że Polska 2050 składa się z ludzi o różnych poglądach.

Michał Wypij prezydentem Olsztyna? Poseł wygadał się na antenie

„Może byłoby to siłą podczas rodzinnego spotkania przy stole, gdzie bez kłótni o politykę można dyskutować, jednak w polityce (…) najważniejszy jest program i to, co się Polakom proponuje” – dodał Fogiel.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tak
21 maja 2021 09:19

Leming zagłosuje

Popularne
Ogłoszenia

Marcin Kulasek: Afera goni aferę! [OPINIA]

Prezydent USA Joe Biden przybył do Kijowa