23 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Tytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i Mazur

WiadomościTytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i...

W dniach 15-16.05.2021 w Orzyszu odbyły się Mistrzostwa Polski w strzelectwie długodystansowym. Zawody, w których wzięło udział blisko 400 zawodników, w tym żołnierze z większości formacji wojskowych Polski oraz reprezentanci sił zbrojnych m.in. USA i Wielkiej Brytanii, odbywały się w ramach trójboju na trzech dystansach: 300, 600 i 800m.

reklama

Pierwsze miejsce w kategorii służb mundurowych i tytuł Mistrza Polski (Military Standard) zdobył kpr. Paweł Jastrzębski z 43 batalionu lekkiej piechoty w Braniewie, wchodzącego w skład 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. To kolejne tak prestiżowe osiągnięcie żołnierza tego batalionu w strzelectwie długodystansowym.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych (siła wiatru osiągała wartość nawet do 10 m/s), z którymi przyszło mierzyć się zawodnikom, wszyscy reprezentanci 4W-MBOT osiągnęli bardzo wysokie lokaty. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że dziś to Braniewo stało się symboliczną stolicą strzelectwa długodystansowego na mapie Polski.

reklama

Tytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i Mazur Orzysz Wiadomości, Olsztyn Tytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i Mazur Orzysz Wiadomości, Olsztyn Tytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i Mazur Orzysz Wiadomości, Olsztyn Tytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i Mazur Orzysz Wiadomości, Olsztyn Tytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i Mazur Orzysz Wiadomości, Olsztyn Tytuł Mistrza Polski w strzelectwie długodystansowym dla terytorialsa z Warmii i Mazur Orzysz Wiadomości, Olsztyn

Źródło: 43. BLP w Braniewie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Nadwislanczyk do to ja
19 maja 2021 11:15

Ciebie może nie obchodzi ale ja miałem kiedyś na stanie SWD i wierz mi jest satysfakcja jak trafiasz w cel z 800 metrów

To ja
18 maja 2021 17:47

Kogo to obchodzi?!!!!

Polecane