fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Przez 2 dni zawieszone będzie kursowanie tramwajów

reklama
Wyślij przez
0

W dniach 15-16.05.2021 r. (sobota, niedziela) przeprowadzone zostaną prace naprawcze na torowisku na ul. Kościuszki. W tym czasie zawieszone będzie kursowanie linii tramwajowych 1 i 2, a uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na liniach Z-1 i Z-2.

Dodatkowo, w związku z zajęciem buspasów na ul. Kościuszki, zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków „Skwer Wakara” w obu kierunkach. W zamian uruchomione zostaną przystanki tymczasowe przy pasach dla pojazdów indywidualnych, na wysokości stałych lokalizacji przystanków. Przystanki obowiązywać będa dla linii 107, 111, 120, N01, Z-1 i Z-2.

Trasy przejazdu i rozkłady jazdy linii Z-1 i Z-2 dostępne są na przystankach i w zakładce „rozkład jazdy” na stronie ZDZiT.

reklama

Czas trwania zawieszenia funkcjonowania komunikacji tramwajowej może ulec zmianie w zależności od postępu prac.

Źródło: ZDZiT

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze