fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Dzik zabił mężczyznę

reklama
Wyślij przez
0

Pan Andrzej nie przeżył spotkania z dzikim zwierzęciem. Zginął w progu własnego domu.

Do tragedii doszło w małej wsi Janikowo. To tam mieszkał pod lasem tragicznie zmarły pan Andrzej. Był znaną i powszechnie lubianą osobą w swojej miejscowości. Podczas powrotu do domu przez las od kolegi, został zaatakowany przez niezidentyfikowane zwierzę, które rozcięło mu udo i tętnicę. 59-latek wykrwawiał się w progu swojego domu. Ślady krwi ciągnęły się 600 metrów w stronę lasu.

Według okolicznych mieszkańców, główną podejrzaną jest locha, która przemierzała pobliskie tereny wraz z grupką młodych dzików. Czy zwierzę to mogło śmiertelnie zaatakować starszego mężczyznę? Ludzie mówią, że mógł też to być byk.

reklama

Sekcja zwłok ostatecznie wykaże jakie zwierzę zaatakowało pana Andrzeja.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze