fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Spłonął budynek po dawnym, kultowym zajeździe na S7

reklama
Wyślij przez
0

Zajazd „Eden” przy drodze ekspresowej nr 7 był niegdyś kultowym miejscem. Po przebudowie trasy, nie było do niego dojazdu i lokal zamknięto.

W czwartek (13.05), chwilę po północy doszło do pożaru w pustostanie w Napierkach, który niegdyś służył jako zajazd. W budynku zapaliły się śmieci. Strażacy przez półtora godziny walczyli z ogniem. Ostatecznie pożar udało się ugasić.

„Eden” był niegdyś kultowym miejscem spotkań, gdzie można było dobrze zjeść w akompaniamencie muzyki. Kilka lat temu został on zamknięty, a właściciel szukał nabywcy dla opustoszałego obiektu. Nie wiadomo co było przyczyną pożaru.

Sprzedam TANIO budynek po Zajeździe "Eden" w Napierkach – cena do uzgodnienia. Budynek ten można przeznaczyć po remoncie…

Posted by Zajazd Eden w Napierkach on Wednesday, October 7, 2020
reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze