-1 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zatruto pacjentów? 80 osób z trzech szpitali ma poważne objawy

WiadomościZatruto pacjentów? 80 osób z trzech szpitali ma poważne objawy

W trzech szpitalach z naszego regionu, doszło prawdopodobnie do masowego zatrucia. Wytypowano podejrzanego.

reklama

Od środy (12.05) napływają do nas informacje o zatruciach na terenie trzech szpitali w naszym regionie. Chodzi o placówki z Biskupca, Dobrego Miasta oraz Iławy. Według naszych informacji, zatrutych ma być nawet 80 osób, z czego najwięcej w Dobrym Mieście – 33. Objawy jakie przejawiają poszkodowani to niestrawność, wymioty, ból głowy oraz brzucha. Na ten moment wymazy trafiły do laboratorium i szpitale czekają na wyniki.

Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, wytypowano również prawdopodobną przyczynę takiego stanu rzeczy. Podejrzana jest firma cateringowa, która dostarcza jedzenie do szpitali. Mówi się o prawdopodobnych błędach technologicznych. Sprawa ma trafić do prokuratury.

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
maniek
13 maja 2021 14:25

Trójkąt „bermudzki” Iława – Biskupiec – Dobre Miasto. Niezły rozrzut ma ta firma cateringowa… Jak to jedzenie jeździ na pace cały dzień, to salmonella będzie jednym z mniejszych problemów w nim zawartych. Już dawno mówili, że trzeba mieć zdrowie żeby się w szpitalu leczyć. Nie dość, że mało, to jeszcze tym trują… ale jest TANIO!!!

Położna
15 maja 2021 08:36

Szpitalne jedzenie to zlewki jak dla świń po standardowym kateringu.

Popularne