4 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

31-letnia kobieta zderzyła się autem z motocyklistą

Wiadomości31-letnia kobieta zderzyła się autem z motocyklistą

Szczycieńskie służby ratunkowe pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 31-letnia kierująca Skodą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocykliście.

reklama

W poniedziałek (10.05.21r.) parę minut po godzinie 14:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Przemysłowej.

Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że uczestnikiem tego zdarzenia jest młody motocyklista i kierująca pojazdem osobowym. Przybyli na miejsce zgłoszenia policjanci ustalili, że 31-letnia kierująca pojazdem marki Skoda, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocykliście. W wyniku tego doszło do zderzenia się obu pojazdów.

reklama

18-letni kierowca Kawasaki spadł z motoru. Na szczęście skończyło się na otarciu naskórka i nie wymagał on dalszej hospitalizacji medycznej. 31-letnia mieszkanka Szczytna, sprawczyni tej kolizji, została ukarana przez funkcjonariuszy mandatem i punktami karnymi.

 

 

reklama

31-letnia kobieta zderzyła się autem z motocyklistą motoryzacja Wiadomości, Szczytno31-letnia kobieta zderzyła się autem z motocyklistą motoryzacja Wiadomości, Szczytno

Źródło: KPP w Szczytnie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia