fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Zablokowana DK 16. Przewróciła się ciężarówka

reklama
Wyślij przez
0

Droga krajowa nr 16 jest we wtorek rano zablokowana w miejscowości Inulec, gdzie przewróciła się ciężarówka. Trasa może być zablokowana przez kilka godzin, wyznaczono objazdy przez Piecki.

Warmińsko-mazurska policja poinformowała, że w Inulcu wywróciła się ciężarówka. Jej kierowca był zablokowany w kabinie, a na drogę wyciekł olej. Służby ratunkowe najpierw zajmą się wydobyciem kierowcy auta, a następnie będą stawiać pojazd na koła, by odblokować jezdnię.

Ponieważ trasa jest całkowicie zablokowana, z Mrągowa do Mikołajek należy jechać objazdem przez miejscowości Lipowo i Piecki.

reklama

Według służb drogowych utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać nawet 4 godziny. 

źródło: PAP, fot. KP PSP Mrągowo

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze