fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

DK 16 zablokowana. Ciężarówka w płomieniach

reklama
Wyślij przez
0

Przed godziną 16:00 doszlo do zdarzenia drogowego na DK 16 między Barczewem i Biskupcem.

Na wysokości miejscowości Rzeck ciężarówka stanęła w płomieniach. po tym jak zderzyła się z innym pojazdem. — Pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którzy szybko opuścili samochody — poinformował mł. bryg. Łukasz Jasiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Nikomu nic się nie stało.

Droga będzie zablokowana przez kilka godzin. Policja zorganizował objazd przez miejscowość Kromerowo.

Biskupiec, 06.05.2021. Miejsce zdarzenia na drodze krajowej nr 16 w Biskupcu (pow. olsztyñski), 6 bm. Dosz³o do zderzenia dwóch pojazdów ciê¿arowych, jeden z nich stan¹³ w p³omieniach. Nikt nie odniós³ powa¿nych obra¿eñ. (jm) PAP/KM PSP Olsztyn HANDOUT EDITORIAL USE ONLY NO SALES
reklama

Fot. KMPSP / KMP

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze