fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Pływacy z Warmii i Mazur wystartują w Rzymie

reklama

W tym roku w Rzymie odbędą się Mistrzostwa Europy w pływaniu. Pojawią się tam zawodnicy olsztyńskiego klubu pływackiego.

Karolina Piechowicz i Tomasz Kraczkowski wypełnili minimum i będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rzymie. Obydwoje reprezentują Klub Pływacki Swimland Olsztyn. Są to jedyni zawodnicy w naszym województwie, którzy będą reprezentować Polskę na Arenie Europejskiej.

Karolina Piechowicz wypełniła minimum na 50 i 100 klasykiem a Tomasz Kraczkowski na 50 klasykiem. Trenerem zawodników jest Gabriela Wojtowicz.

Źródło: Klub Pływacki Swimland Olsztyn
reklama

Źródło: Klub Pływacki Swimland Olsztyn

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze