fbpx
5 C
Olsztyn
piątek, 7 maja, 2021
reklama

Ukradli wózek dziecięcy ze sklepu. Usłyszeli zarzuty

reklama

Mężczyźni w wieku 24 i 32 lat są podejrzani o wspólną kradzież nowego wózka dziecięcego zapakowanego w karton w sklepie. Usłyszeli zarzuty.

W wyniku skutecznych działań operacyjnych policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież wózka w Ełku.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników mężczyźni wynieśli ze sklepu nowy wózek zapakowany w karton. Wartość wózka to ponad 1700 złotych. Mimo że mężczyźni byli w maseczkach, zostali przez policjantów rozpoznani i zatrzymani 2 dni po zdarzeniu na jednej z ulic w Ełku.

reklama

24 i 32-latek usłyszeli zarzuty kradzieży. Zostali objęci dozorami policyjnymi. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są szczegóły tej sprawy.

Źródło: KPP w Ełku

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze