17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

22-latek ponownie stracił prawo jazdy. Kolizja w Olsztynie

Wiadomości22-latek ponownie stracił prawo jazdy. Kolizja w Olsztynie

Kierujący fiatem zignorował światło czerwone nadawane przez sygnalizator i doprowadził do zderzenia z dwoma innymi autami. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. 22-latek ze swojego zachowania będzie się tłumaczyć przed sądem.

reklama


W środę (28.04.2021r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący osobowym fiatem nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej nadającej sygnał czerwony, wjechał na skrzyżowanie i uderzył w pojazd marki Jeep Grand Cherokee, a ten uderzył w inne auto. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie trafił do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy 22-letniemu kierującemu fiatem za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Okazało się, że miał on już wcześniej cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami za popełnienie wykroczenia drogowe w okresie 2 lat od otrzymania pierwszego prawa jazdy. Mężczyzna kilka dni temu ponownie zdał egzamin i nawet nie zdążył odebrać blankietu. Policjanci skierowali sprawę do sądu, który zadecyduje o dalszych konsekwencjach.

reklama

Źródło: KMP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
gość
30 kwietnia 2021 12:50

ale ciemna masa, ciekawe kto badał tę osobę przed kursem na prawo jazdy

Polecane