fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Ujawniono kolejne nielegalne automaty do gier

WiadomościUjawniono kolejne nielegalne automaty do gier

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W ciągu dwóch tygodni funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Olsztyna zabezpieczyli 11 nielegalnych automatów do gier oraz 8 zestawów komputerowych. Działania przeprowadzili na terenie Dobrego Miasta, Szczytna, Olsztyna i Elbląga.

W ciągu niespełna dwóch tygodni funkcjonariusze KAS z Warmii i Mazur zajęli 11 nielegalnych automatów, 8 zestawów komputerowych do prowadzenia gier hazardowych, a także zabezpieczyli gotówkę w kwocie 4 tys. zł przeznaczoną na wypłaty dla grających.
Mundurowi z Działu Realizacji w Olsztynie w wyniku działań prowadzonych na terenie Dobrego Miasta, Szczytna i Olsztyna zajęli 6 nielegalnych automatów oraz 8 zestawów komputerowych do urządzania gier hazardowych.

Z kolei funkcjonariusze z Elbląga w wyniku czynności przeprowadzonych w piątek 16 kwietnia 2021 roku zajęli 5 automatów do gier.

We wszystkich punktach przeprowadzono eksperymenty procesowe, potwierdzające nielegalny charakter urządzeń. Graczy przebywających w lokalach przesłuchano
w charakterze świadków. W jednym przypadku wezwano patrol Policji w celu potwierdzenia tożsamości gracza.

64-letnia kierująca wjechała w dom

Sprawy przekazano do komórek Dochodzeniowo-Śledczych Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

 

Ujawniono kolejne nielegalne automaty do gier Dobre Miasto Wiadomości, Szczytno

Ujawniono kolejne nielegalne automaty do gier Dobre Miasto Wiadomości, Szczytno Ujawniono kolejne nielegalne automaty do gier Dobre Miasto Wiadomości, Szczytno Ujawniono kolejne nielegalne automaty do gier Dobre Miasto Wiadomości, Szczytno Ujawniono kolejne nielegalne automaty do gier Dobre Miasto Wiadomości, Szczytno

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze