fbpx
3 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Joanna Jędrzejczyk wstawiła zdjęcia w bikini

reklama

Joanna Jędrzejczyk powróciła wspomnieniami do wakacji spędzonych w Meksyku. Wstawiła zdjęcie w dwuczęściowym stroju kąpielowym.

Zawodniczka jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dodaje dużo zdjęć i często zwraca się do swoich obserwatorów na Instagramie.

Tym razem postanowiła powrócić wspomnieniami do gorącego Meksyku, gdzie była kilka miesięcy temu wraz ze swoją przyjaciółką, mistrzynią jiu-jitsu Gezary Matudą, która napisała pod zdjęciem, że nie może doczekać się ich kolejnej wspólnej podróży.

reklama

Pod wpisem Joanny pojawiło się wiele komentarzy, w których nie zabrakło komplementów.

„Piękna JJ”, „Królowa”, „Pięknie wyglądasz!”, „Gorąca” – pisali obserwatorzy.

Joanna Jędrzejczyk w trakcie właśnie tych wakacji w Tulum w Meksyku przezwyciężyła swój strach przed skokami do wody.

Pływam i uwielbiam sporty wodne, ale jakoś boję się wody i wskakiwania do niej. Zajęło mi trochę czasu, zanim wskoczyłam do Cenote, ale udało się – napisała w opisie jednego z postów.

fot. Joanna Jędrzejczyk / Instagram
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
gośka

aśka zrób w końcu coming out i nie męcz się dłużej i tak wszyscy się domyślają