5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze

WiadomościPrace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze

Duży, pusty teren między Nagórkami a Jarotami, już niedługo zostanie wypełniony ścieżkami, zbiornikiem retencyjnym i fontanną. Trwa budowa nowego parku w Olsztynie.

reklama

Wstępnie mówiło się o nowym centrum handlowym, potem o osiedlu, ostatecznie na dużej przestrzeni rozciągającej się między dwoma rejonami Olsztyna, powstanie park. Planów jest sporo. Przede wszystkim, główną atrakcją parku ma być zbiornik retencyjny. Pojawią się także fontanny i ścieżki rowerowe. Poza tym chodnik do spacerów i nowe nasadzenia krzewów. Nie zabraknie również ławek, śmietników czy leżaków.

Na ostatniej prostej jest przygotowanie ścieżek rowerowych, nad którymi prace trwały od tamtego roku. Prace nad oddaniem parku mają zakończyć się do maja, natomiast cała inwestycja ma zostać zdana w czerwcu.

reklama

Park zostanie umiejscowiony między powstającym salonem meblowym – Agata Meble, a nowo budującym się osiedlem przy ul. Krasickiego.

Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, OlsztynPrace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Jaroty Wiadomości, Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
don
26 kwietnia 2021 10:27

uzupełniłbym tytuł ponieważ jest brakuje mu prawdziwości: “Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze… od 3 lat.”
mając na uwadze wielkość “parku”, tempo jest zatrważające. podobnie jak ilość zasadzonych drzew. pomijając już fakt, że będą one rosły długo zanim zaczną dawać cień na tej “patelni”. była dobra okazja do przeniesienia tutaj drzew, które poszły pod topór przy obecnej linii tramwajowej. niestety, betonoza trwa dalej ponieważ brak jest wizji lepszego stworzenia lepszego miasta dla mieszkańców.

Andżej
26 kwietnia 2021 18:31

Na początek to trzeba posprzątać syf który tam jest w okolicznych krzakach. To ile tam jest butelek, puszek to ja nie widziałem. Masakra

Polecane
Ogłoszenia