reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze

WiadomościPrace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze

Duży, pusty teren między Nagórkami a Jarotami, już niedługo zostanie wypełniony ścieżkami, zbiornikiem retencyjnym i fontanną. Trwa budowa nowego parku w Olsztynie.

reklama

Wstępnie mówiło się o nowym centrum handlowym, potem o osiedlu, ostatecznie na dużej przestrzeni rozciągającej się między dwoma rejonami Olsztyna, powstanie park. Planów jest sporo. Przede wszystkim, główną atrakcją parku ma być zbiornik retencyjny. Pojawią się także fontanny i ścieżki rowerowe. Poza tym chodnik do spacerów i nowe nasadzenia krzewów. Nie zabraknie również ławek, śmietników czy leżaków.

Na ostatniej prostej jest przygotowanie ścieżek rowerowych, nad którymi prace trwały od tamtego roku. Prace nad oddaniem parku mają zakończyć się do maja, natomiast cała inwestycja ma zostać zdana w czerwcu.

reklama

Park zostanie umiejscowiony między powstającym salonem meblowym – Agata Meble, a nowo budującym się osiedlem przy ul. Krasickiego.

Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepszePrace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze Prace nad budową nowego parku w Olsztynie trwają w najlepsze

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×