fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Zderzenie motocykla z samochodem ciężarowym

reklama
Wyślij przez
0

22 kwietnia 2021 roku o godzinie 14:48 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu się samochodu ciężarowego i motocykla w miejscowości Spytkowo.

Po przyjęciu zgłoszenia dyżurny SKKP niezwłocznie zadysponował 2 zastępy giżyckiej JRG oraz zastęp OSP Spytkowo. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy motocykliście, który następnie został przetransportowany do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł obrażeń i pozostał na miejscu zdarzenia. Na miejsce przybył również Zespół Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze policji, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Źródło: KP PSP w Giżycku

reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze