fbpx
24 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Ukradł BMW, bo spieszył się na spotkanie

reklama

W piątek działania mundurowych z Węgorzewa doprowadziły do odzyskania skradzionego kilka dni temu z terenu Ełku samochodu i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o ten czyn.

W trakcie pełnionej służby policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie zauważyli pojazd marki BMW. Auto od razu wzbudziło zainteresowanie mundurowych, ponieważ zaparkowane było na jednej z bocznych dróg gminy Pozezdrze i od kilku dni nikt nim nie jeździł. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić BMW, w tym numer VIN w policyjnych systemach teleinformatycznych. Wynik okazał się potwierdzeniem przypuszczeń policjantów – samochód został kilka dni temu skradziony na terenie w Ełku. Dzięki działaniom węgorzewskich mundurowych będzie mógł wrócić do właściciela.

Następnie węgorzewscy policjanci na podstawie uzyskanych nagrań monitoringu z miejsca kradzieży wytypowali podejrzanego o ten czyn mężczyznę. Funkcjonariusze prewencji zatrzymali 46-latka. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Mieszkaniec gminy Węgorzewo oświadczył, że był zmuszony ukraść samochód, ponieważ spóźniłby się na przesłuchanie do prokuratury. Nadmienił, że skorzystał z okazji i z jednej z ełckich przychodni zabrał kurtkę z kluczykami, po czym odjechał skradzionym BMW.

reklama

Zatrzymany 46-latek został przekazany policjantom z ełckiej komendy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mieszkańca gminy Węgorzewo tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy.

Źródło: KPP w Węgorzewie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze