fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Policja wyjaśnia zagadkowy pożar opuszczonego domu

reklama
Wyślij przez
0

Budynek od dłuższego czasu stoi pusty. Funkcjonariusze ustalają w jaki sposób doszło w nim do pożaru.

W dniu 08.04.2021 r o godzinie 22:20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Giżycku wpłynęło zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku położonego w Giżycku przy ulicy Rybackiej.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano 5 zastępów ratowniczo-gaśniczych w sile 21 ratowników Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali budynek całkowicie objęty płomieniami, które wydobywały się kilka metrów ponad konstrukcję dachu. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu energii elektrycznej oraz podaniu 4 prądów gaśniczych, z jednoczesnym przeszukaniem wnętrza obiektu.

reklama

Podczas działań trwających ponad 4,5 godziny nie stwierdzono obecności osób poszkodowanych, a okoliczności zdarzenia wyjaśnia giżycka Policja.

fot. KP PSP Giżycko

Źródło: KP PSP Giżycko

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze