fbpx
8 C
Olsztyn
środa, 27 października, 2021
reklama

Brutalne pobicie pod warsztatem samochodowym

reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności pobicia, do którego doszło 3 kwietnia b.r. około godz. 21:00 w miejscowości Kosyń (okolice warsztatu samochodowego) na terenie gminy Dobre Miasto.

Poszkodowany mężczyzna na skutek zdarzenia doznał poważnych obrażeń w wyniku czego trafił do szpitala. Mimo intensywnych działań, do chwili obecnej policjantom nie udało się namierzyć sprawców, dlatego Policja zwraca się z apelem o pomoc w ich ustaleniu i zatrzymaniu.


Zdarzenie miało miejsce w dniu 3 kwietnia b.r. około godziny 21:00 w rejonie warsztatu samochodowego w m. Kosyń w gminie Dobre Miasto. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcami pobicia miało być dwóch mężczyzn o krępej budowie ciała i o wzroście jeden około 170 cm, drugi 180 cm. Jeden z napastników ubrany był w szarą kurtkę a drugi w czarną. Obaj mieli na sobie ciemne, najprawdopodobniej dresowe spodnie. Jeden z mężczyzn miał na głowie zimową, granatową czapkę z napisem z przodu 4F. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili również, że sprawcy bezpośrednio po zdarzeniu mieli uciec w kierunku os. Przysiółek Dolny w Dobrym Mieście.

reklama

Mimo intensywnych działań Policji, do chwili obecnej nie udało się ustalić ani zatrzymać sprawców pobicia. Policjanci zwracają się z prośbą d każdego, kto może posiadać informacje na temat zdarzenia, dzięki którym osoby odpowiedzialne za to zdarzenie nie pozostaną bezkarne. Szczególny apel policjanci kierują do osób, które w tym dniu ok. godz. 21:00 przejeżdżały przez m. Kosyń autami wyposażonymi w wideorejestratory. Każdy, kto tego dnia zauważył podejrzanie zachowujące się osoby proszony jest o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod nr. tel. 47 73 119 36. Informacje można również przekazywać mailowo: [email protected]

źródło: KMP

reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze