fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Brutalne pobicie pod warsztatem samochodowym

reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności pobicia, do którego doszło 3 kwietnia b.r. około godz. 21:00 w miejscowości Kosyń (okolice warsztatu samochodowego) na terenie gminy Dobre Miasto.

Poszkodowany mężczyzna na skutek zdarzenia doznał poważnych obrażeń w wyniku czego trafił do szpitala. Mimo intensywnych działań, do chwili obecnej policjantom nie udało się namierzyć sprawców, dlatego Policja zwraca się z apelem o pomoc w ich ustaleniu i zatrzymaniu.


Zdarzenie miało miejsce w dniu 3 kwietnia b.r. około godziny 21:00 w rejonie warsztatu samochodowego w m. Kosyń w gminie Dobre Miasto. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcami pobicia miało być dwóch mężczyzn o krępej budowie ciała i o wzroście jeden około 170 cm, drugi 180 cm. Jeden z napastników ubrany był w szarą kurtkę a drugi w czarną. Obaj mieli na sobie ciemne, najprawdopodobniej dresowe spodnie. Jeden z mężczyzn miał na głowie zimową, granatową czapkę z napisem z przodu 4F. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili również, że sprawcy bezpośrednio po zdarzeniu mieli uciec w kierunku os. Przysiółek Dolny w Dobrym Mieście.

reklama

Mimo intensywnych działań Policji, do chwili obecnej nie udało się ustalić ani zatrzymać sprawców pobicia. Policjanci zwracają się z prośbą d każdego, kto może posiadać informacje na temat zdarzenia, dzięki którym osoby odpowiedzialne za to zdarzenie nie pozostaną bezkarne. Szczególny apel policjanci kierują do osób, które w tym dniu ok. godz. 21:00 przejeżdżały przez m. Kosyń autami wyposażonymi w wideorejestratory. Każdy, kto tego dnia zauważył podejrzanie zachowujące się osoby proszony jest o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod nr. tel. 47 73 119 36. Informacje można również przekazywać mailowo: komendant.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ucho

Tak zwani waligruchy:)