fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Policyjny pościg za kierowcą skutera

reklama

Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił pojazd i uciekł do swojego miejsca zamieszkania, gdzie został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji.


Wczoraj (07.04.2021) przed południem patrol policyjnych wywiadowców na ul. Szrajbera w Olsztynie zauważył kierującego skuterem, który wg. posiadanej przez policjantów wiedzy mógł być osobą poszukiwaną. Policjanci kojarzyli mężczyznę z poprzednich interwencji w związku z czym nie pozostało nic innego jak to sprawdzić.

Gdy policjanci dali motorowerzyście sygnał do zatrzymania się do kontroli drogowej ten gwałtownie przyspieszył. W pewnym momencie kierujący jednośladem zjechał na chodnik, po którym kontynuował swoją ucieczkę. Mężczyzna w rejonie ul. Polnej porzucił motorower i pieszo oddalił się z miejsca – już po chwili był w rękach Policji.

reklama

26-latek poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności ukrył się we własnym mieszkaniu, gdzie został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. 26-latek, poza tym, że najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi to na dodatek odpowie on za kierowanie pojazdem mechanicznym mimo sądowego zakazu oraz za niewykonanie polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego za co może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze