fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Przed oknami olsztyńskiego szpitala pojawił się wyjątkowy transparent

reklama

Pandemia uniemożliwia odwiedzanie chorych w szpitalach. Rodzina pacjenta jednej z olsztyńskich placówek znalazła sposób, by okazać wsparcie bliskiej osobie.

W czasie pandemicznych obostrzeń odwiedzanie chorych nie jest możliwe. Kontakt z bliskimi jest utrudniony, co potęguje tęsknotę rodzin i pacjentów. Każda forma okazania wsparcia jest w tym momencie dobra i potrzebna.

Rodzina pacjenta przebywającego w Samodzielnym Publicznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie znalazła sposób na okazanie mu miłości na odległość.

reklama

Przed oknami sal chorych w szpitalnym parku pojawił się wyjątkowy transparent, który w obecnych czasach ma naprawdę ogromne znaczenie.

Źródło: SPZGiChP w Olsztynie

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: