fbpx
12 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wjechała na czerwonym i spowodowała kolizję. Straciła prawo jazdy

WiadomościWjechała na czerwonym i spowodowała kolizję. Straciła prawo jazdy

Z prawem jazdy pożegnała się kierująca osobowego Forda, która zignorowała czerwone światło i zderzyła się z prawidłowo jadącym Oplem. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

reklama

Wczoraj (02.04.2021) o godzinie 21:20 w rejonie skrzyżowania ulicy Sikorskiego z ul. Pstrowskiego w Olsztynie doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Mimo groźnej sytuacji na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Skończyło się na uszkodzeniu samochodów i urządzeń drogowych.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej 30-letniej kierującej osobowym Fordem. Kobieta, jadąc ul. Sikorskiego w kierunku ul. Obiegowej, zderzyła się z prawidłowo jadącym kierowcą Opla. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach uczestników zdarzenia.

reklama
Jak doszło do śmiertelnego wypadku na dworcu? Na miejsce tragedii wszedł prokurator

W związku z tym, że 30-latka swoim zachowaniem w rażący sposób naruszyła zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci nie mieli wątpliwości, aby zatrzymać jej prawo jazdy. Funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację, która razem z wnioskiem o zatrzymanie uprawnień do kierowania przesłana zostanie do sadu, który zdecyduje o dalszym losie kobiety.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Karetka i samochód osobowy zderzyły się czołowo. Poszkodowana kobieta w zaawansowanej ciąży

Groźne zdarzenie drogowe na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie. Czołowe zderzenie Toyoty z autobusem miejskim