4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Izabella Krzan skrytykowana. Chwali się fotkami egzotycznej podróży

WiadomościIzabella Krzan skrytykowana. Chwali się fotkami egzotycznej podróży

Izabella Krzan z Olsztyna jakiś czas temu wybrała się na wakacje na Malediwy. Teraz spadła na nią fala krytyki za brak odpowiedzialności.

reklama

Miss Polonia 2016 ponad tydzień temu wybrała się na wakacje. Kilka dni temu rządzący ogłosili lockdown – Izabella Krzan została skrytykowana za niestosowanie się do obostrzeń, a Telewizja Polska usłyszała zarzut hipokryzji.

Jeśli to są nowe zdjęcia powinnaś się wstydzić. Bo żaden szary Kowalski czy Nowak nie może jechać na takie wakacje – tak brzmiał jeden z komentarzy pod zdjęciem Izabelli.

reklama

Śmiechu warte – szaleje pandemia a Pani prezenterka wybrała się na wakacje – napisała kolejna osoba.

Prezenterka nie odwołała się do takich uwag.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
NiszczDiscoZPola
1 kwietnia 2021 20:14

Super ma laska korzysta ile może. Pokazała, że “głęboko ma PLANdemię”. Ludzie krytykują bo jej zazdroszczą. Negatywne komentarze pokazują jak wredni są ci co w genach pożydowskich mają gnębienie wolnych Polaków.

zasx
31 marca 2021 10:35

Ale ludzie dali sobie sprać mózgi… “Szaleje pandemia”. Ta straszna pandemia zaraziła 2% populacji światowej w ciągu roku, a uśmierciła 2% z tych 2% zakażonych, czyli mniej niż pół promila populacji. Śmiechu warte jest, że ludzie dają sobą tak manipulować. Rozwalana jest gospodarka, ludzie są pozbawiani środków do życia, wprowadzane są godziny policyjne, zabierana wolność, a ci robią pod siebie zamiast pomyśleć, bo straszny wirus.

Polecane
Ogłoszenia