fbpx
-5 C
Olsztyn
czwartek, 9 grudnia, 2021
reklama

Producenci programu TVP niezadowoleni z Joanny Jędrzejczyk

reklama

Po pierwszych występach Joanny Jędrzejczyk jako jurorki programu „Dance, dance, dance” widzowie wypowiadali się o niej bardzo pozytywnie. Inne zdanie na temat jej debiutu w tej roli mają producenci.

Joanna Jędrzejczyk po pierwszych wyemitowanych odcinkach w TVP zebrała dużo pozytywnych komentarzy na temat swojego zachowania oraz podejścia do uczestników. Widzom podobały się oceny, które wystawiała poszczególnym występom, a negatywne uwagi skierowane były raczej w stronę zbyt surowych ocen pozostałej dwójki jurorów – Agustina Egurroli i Idy Nowakowskiej. Sposób oceniania Joanny Jędrzejczyk na tle pozostałych jurorów był, zdaniem producentów, za mało surowy.

Okazało się, że producenci liczyli na silniejszy charakter zawodniczki z Olsztyna, a jej zachowanie nie do końca sprostało ich oczekiwaniom.

Czytaj też:  Premier zarządził wprowadzenie alarmu dla całego kraju
reklama

Widzowie mają inne zdanie i cenią Joannę Jędrzejczyk za adekwatne ich zdaniem oceny oraz świetną zabawę wspólnie z uczestnikami. O takich pozytywnych opiniach pisaliśmy tutaj: Joanna Jędrzejczyk jako jurorka w TVP. Widzowie skomentowali jej debiut.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama