fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Powrót dzików. Zniszczony trawnik na olsztyńskiej starówce

WiadomościPowrót dzików. Zniszczony trawnik na olsztyńskiej starówce

Na olsztyńskiej starówce doszło do zniszczenia trawnika obok restauracji Browar Warmia.

reklama

Wspomniane okolice Browaru Warmia to jedno z ładniejszych miejsc olsztyńskiej starówki. Przechodnie często wybierają się tam na spacery, dlatego zniszczenie trawnika wywołało niemałe zainteresowanie.

Ślady na trawie wskazują na to, że za dewastacją terenu stoją dziki. W tamtym roku był to spory problem w Olsztynie, ponieważ zwierzęta wchodziły nawet na place zabaw: Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni. Wiele razy niszczyły place i trawniki, stąd ich ślady są już znajome.

reklama

W ostatnim czasie nie pojawiało się zbyt wiele informacji na temat dzików w Olsztynie, dlatego tym razem była to prawdopodobnie sprawka niewielkiej grupy zwierząt, którym udało się przedostać do miasta.

Powrót dzików. Zniszczony trawnik na olsztyńskiej starówce dziki Wiadomości, Olsztyn Powrót dzików. Zniszczony trawnik na olsztyńskiej starówce dziki Wiadomości, Olsztyn Powrót dzików. Zniszczony trawnik na olsztyńskiej starówce dziki Wiadomości, Olsztyn Powrót dzików. Zniszczony trawnik na olsztyńskiej starówce dziki Wiadomości, Olsztyn

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jagódka
26 marca 2021 10:48

Trawnik zniszczony był już jesienią, a roztopy po prostu odkryły bo.

Polecane
Ogłoszenia