fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Codziennie dostajemy informacje o dzikach widzianych w Olsztynie. Mieszkańcy są coraz bardziej zaniepokojeni. Niedawno doszło nawet do walki psa z dzikiem z której czworonóg ledwo uszedł z życiem.

Nasi czytelnicy wysłali nam zdjęcia i filmy na [email protected]. Widać na nich dziki przebywające na placach zabaw.

Zaniepokojony pan Tomasz napisał w mailu: – Zdjęcia zrobiłem dzisiaj rano około 5:30.
Jak widać dziki bawią się na placu zabaw dla dzieci. A co byłoby gdyby to było o normalnej godzinie a w środku jak codziennie znajdowałyby się małe dzieci? Może ktoś odpowiedzialny w końcu zareaguje zanim dojdzie do tragedii? Dodam, że osiedle jest całkowicie ogrodzone jest tylko jedno wejście (jedna dziura w ogrodzeniu na przejazd dwóch samochodów) a plac zabaw jak widać na zdjęciach jest całkowicie ogrodzony oraz zabezpieczony bramką.

reklama

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Czytaj też:  Zapadł wyrok w sprawie o znęcanie się nad stadem krów
reklama

Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama