fbpx
20 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni

reklama
Wyślij przez
0

Codziennie dostajemy informacje o dzikach widzianych w Olsztynie. Mieszkańcy są coraz bardziej zaniepokojeni. Niedawno doszło nawet do walki psa z dzikiem z której czworonóg ledwo uszedł z życiem.

Nasi czytelnicy wysłali nam zdjęcia i filmy na [email protected]. Widać na nich dziki przebywające na placach zabaw.

reklama

Zaniepokojony pan Tomasz napisał w mailu: – Zdjęcia zrobiłem dzisiaj rano około 5:30.
Jak widać dziki bawią się na placu zabaw dla dzieci. A co byłoby gdyby to było o normalnej godzinie a w środku jak codziennie znajdowałyby się małe dzieci? Może ktoś odpowiedzialny w końcu zareaguje zanim dojdzie do tragedii? Dodam, że osiedle jest całkowicie ogrodzone jest tylko jedno wejście (jedna dziura w ogrodzeniu na przejazd dwóch samochodów) a plac zabaw jak widać na zdjęciach jest całkowicie ogrodzony oraz zabezpieczony bramką.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni Dziki w Olsztynie przejmują place zabaw dla dzieci? Mieszkańcy zaniepokojeni


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze