1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Garażówka w Amnezji – odśwież swoją garderobę

OlsztynGarażówka w Amnezji - odśwież swoją garderobę

Stowarzyszenie Samograj i klub Amnezja zapraszają w nadchodzącą niedzielę (8.03) na masową wymianę ciuchów. Podczas imprezy będzie można zarówno wymieniać, jak i sprzedawać przyniesione ze sobą ubrania, buty i dodatki. 

reklama

Podobne inicjatywy miały już miejsce w Polsce i w Olsztynie, jednak ich powodzenie sprawia, że wciąż pojawiają się kolejne. Różnorodne swapy, akcje wietrzenia szafy czy babskie targi stwarzają okazję do sezonowej wymiany garderoby, zarobku, a przede wszystkim do spotkania w miłym towarzystwie.

„Garażówka w Amnezji” kierowana jest do wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek, a także – mimo iż to Dzień Kobiet – płeć. Mile widziani będą także panowie. Wstęp dla oglądających i kupujących jest bezpłatny, a od tych, którzy będą chcieli swoje rzeczy sprzedawać, wymagana jest opłata w wysokości 5 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na działalność kulturalną Stowarzyszenia Społeczo-Kulturalnego Samograj.

reklama

Ilość miejsca dla sprzedających ze względu na specyfikę klubu jest ograniczona, obowiązuje więc kolejność zgłoszeń. Rezerwacje warto wysłać mailem: stowarzyszeniesamograj@gmail.com, a płatności dokonujemy na wejściu.

Wystawiający są proszeni o przybycie na miejsce minimum 30 min. przed rozpoczęciem imprezy. Do klubu można przyjść od godz. 15. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą, w miarę możliwości, stojaków, wieszaków lub koców, na których będzie można eksponować przyniesione rzeczy. Imprezę zaplanowano w godz. 16-19. Niesprzedane ubrania, których nie będziecie chcieli zabierać ze sobą z powrotem do domu, będzie można przekazać na cele dobroczynne.

reklama

„Garażówkę…” organizują Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Samograj i Klub Amnezja. „Kurier Olsztyński” objął patronat medialny nad wydarzeniem.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne