-3 C
Olsztyn
niedziela, 5 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Joanna Jędrzejczyk kusi kobiety w zmysłowej bieliźnie

WiadomościJoanna Jędrzejczyk kusi kobiety w zmysłowej bieliźnie

W ostatnim czasie na portalach i w telewizji nie brakuje wzmianek o Joannie Jędrzejczyk. Zawodniczka z Olsztyna również nie próżnuje i aktywnie działa na swoich profilach w mediach społecznościowych.

reklama

Zawodniczka mieszanych sztuk walki od czasu zawarcia współpracy z TVP jest na językach wielu Polek i Polaków. Nawet po wydaniu oficjalnego oświadczenia ludzie śledzą i komentują – nie zawsze pozytywnie – każdy jej ruch.

Tym razem padło na reklamę bielizny, w której Joanna Jędrzejczyk wstawiła zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Swoją drogą, nie jest to pierwsze takie zdjęcie na profilu zawodniczki z Olsztyna.

reklama

Lubię takie chwile, kiedy czuję moc mojej kobiecości. Mogę być zaskakująca i tajemnicza. Mogę być jaka chcę! A Wy? Kiedy dostrzegacie moc Waszej kobiecości? – napisała sportsmenka pod zdjęciem, które nawiązuje do zbliżającego się Dnia Kobiet oraz organizowanego z tej okazji konkursu.

Joanna Jędrzejczyk zamieściła w sieci odważne zdjęcie z Dubaju

Pojawiło się tam wiele komentarzy, w tym również od osób rozpoznawalnych w internetowym świecie. W większości były to słowa podziwu oraz komplementy.

reklama

Bielizna marki, którą Joanna Jędrzejczyk postanowiła na sobie zaprezentować, była już reklamowana m.in. przez Barbarę Kurdej-Szatan czy Annę Muchę.

reklama
reklama
reklama
reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jaśko
10 marca 2021 16:34

Faktycznie !Z tą aparycją może kusić tylko kobiety !

Mateo
10 marca 2021 13:23

Ojca oszukasz, matkę oszukasz natury nie oszukasz twarzy nie zmieni 😉

Popularne

Sensacyjne decyzja Joanny Jędrzejczyk. Czy powie "Tak"?