fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Interwencja Straży Miejskiej z użyciem gazu pieprzowego za brak maseczki

reklama

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z interwencji Straży Miejskiej. Mieszkaniec Ełku został potraktowany gazem pieprzowym.

Na facebookowym profilu mieszkanki Ełku pojawiło się nagranie, które wywołało oburzenie wśród komentujących, gdyż strażniczka wyjawiła w nim przyczynę potraktowania mężczyzny gazem pieprzowym. Strażnicy zareagowali w taki sposób, ponieważ mieszkaniec Ełku nie miał na twarzy maseczki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna utrudniał wykonywanie obowiązków strażnikom. Trwa wyjaśnianie słuszności działań Straży Miejskiej i okoliczności całego wydarzenia.

reklama

Urząd Miasta Ełku wystosował oświadczenie dotyczące tej sytuacji, które pojawiło się m.in. na Facebooku:

W związku z opublikowaniem w mediach społecznościowych filmu z fragmentem interwencji strażników Straży Miejskiej, podjęte zostały natychmiastowe czynności wyjaśniające zdarzenie i jego okoliczności. Prezydent Ełku wystąpił również do wojewody o zewnętrzną kontrolę doraźną. Wyniki kontroli pozwolą na podjęcie dalszych czynności. Uczynione zostanie wszystko, by wszechstronnie wyjaśnić sprawę.

https://www.facebook.com/SamaDlaSiebieeee/videos/10224391259038910/
https://www.facebook.com/umelku
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

13 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


13 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze