fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Kolejny McDonald’s powstanie na Mazurach

reklama
Wyślij przez
0

Mazury doczekają się kolejnego punktu restauracji znanej na całym świecie. Tym razem powstanie w Giżycku.

Trwa uzyskiwanie pozwoleń na budowę restauracji McDonald’s w Giżycku. Będzie to już kolejny czerwono-żółty punkt na mapie Mazur, ale dopiero pierwszy w tym mieście.

Restauracja powstanie przy obwodnicy, naprzeciwko budynków po byłych zakładach rybnych, jak dowiadujemy się z profilu organizacji Aktywne Giżycko.

Ekspansja światowego giganta gastronomicznego – McDonald's na Mazurach trwa. Sieciówka otworzy punkt w Giżycku. Obecnie…

Posted by Aktywne Giżycko on Thursday, March 4, 2021
reklama

Na Warmii i Mazurach mamy 11 restauracji McDonald’s. Cztery znajdują się w Olsztynie, dwie w Elblągu. Po jednej koło Małdyt, Ostródy, Nidzicy (Pawliki), Mrągowie oraz Ełku.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze